EcoSim Maynard

„EcoSim Maynard“ – nekilnojamo turto vystymo ir investicijų simuliacija, pristatoma auditorijoje, moderuojant procesą lektoriui. Tai auditorinė simuliacija, kuriai organizuoti būtinas lektorius.

Šio žaidimo metu modeliuojama uždara kelių įmonių veikimo erdvė, kurioje jos turi skirtingus išteklius ir tikslus. Iš anksto suformuotų tikslų siekiama perkant ir parduodant žemės sklypus. Žaidimas skirtas supažindinti dalyvius su esminiais investavimo į nekilnojamąjį turtą procesais bei tikslų įgyvendinimą derybų keliu. Auditorinės simuliacijos metu dalyviai turi integruotai taikyti įvairiapusiškas žinias susijusias su derybiniais įgūdžiais, konfliktų valdymu, lyderyste, planavimu. Veikdamos ribotoje investicinėje aplinkoje, kurioje keičiasi sąlygos, dalyvių grupės turi pasiekti tam tikrus individualius tikslus. Svarbiausia kiekvienos komandos užduotis – sukaupti reikiamą materialųjį turtą (tam tikrą žemę ar pinigus) savo investiciniams projektams įgyvendinti. Žaidime yra užfiksuoti įvairūs konfliktai, kurie iš esmės apsunkina sąlygas visoms komandoms įgyvendinti savo tikslus.

Ugdomi įgūdžiai ir žinios

Derybiniai ir pardavimo įgūdžiai, komandinis darbas, investavimo žinios.

Pritaikymo galimybės

Tinka supažindinti su verslu. Gali būti pritaikomas kaip komandos formavimo žaidimas, taip pat strateginio planavimo ir derybų meno mokymams.