EcoSim stovykla

EcoSim stovykla „Orientuokis, žaisk, mokykis“

Vienos dienos trukmės mokomasis orientacinis žygis gamtoje su pritaikytais mokomaisiais metodais pagal Jūsų poreikius. Žygio metu atliekamos įvairios komandinės ir individualios užduotys, kurias vykdant remiamasi orientavimusi: suteikiamos priemonės, parengiama vietovė keliavimui ir atitinkamų punktų (užduočių taškų) paieškai. Užsiėmimų metu yra taikomi žemiau aprašyti metodai, daugelis jų naudojami visos kelionės metu. Orientavimosi veiklos vykdomos pagal sužymėtą maršrutą (jis priklauso nuo pasirinktos vietovės). Pats orientavimasis įprasmina įvairias situacijas, sutinkamas kliūtis ir galimybes su kuriomis susiduriama darbe, padeda geriau pažinti galimas sprendimo strategijas, sustiprina komandą ir skatina mokymąsi organizacijoje. Užsiėmimų tvarkaraštis sudarytas taip, kad visi dalyviai būtų užimti ir turėtų progą išreikšti savo nuomonę bei pasidalinti turima patirtimi. Tai smagus ir naudingas laiko praleidimas kartu gamtoje.

Pagrindiniai taikomi metodai:

  • Orientacinės varžybos. Esame paruošę įvairių maršrutų žinomose vietovėse, bet esant poreikiui – galime sudaryti naujus maršrutus. Kuo daugiau lankytinų vietų, objektų ar takelių, tuo įdomesnį orientacinį maršrutą galima pasiūlyti.
  • EcoSim Maynard. Simuliacinio žaidimo metu ribotoje erdvėje imituojama įmonių veikla, perkant ir parduodant sklypus, naudojami skirtingi ištekliai ir tikslai. Taikomos įvairiapusiškos žinios ir įgūdžiai.
  • EcoSim Daniel. Žaidimas paremtas viduramžiais vandenyne nuskendusio pirklių laivo išgyvenusių keleivių istorija. Jo metu dalyviai sustiprina derybinius gebėjimus, mokosi komandinio darbo, formuoja strategijas, susipažįsta su rinkos dėsniais.
  • Įvairios komandinio darbo užduotys: „Kamuolio ridenimas“, „Magiškas kilimas“, „Zefyrai“.
  • Paslaptis-siurprizas (dalis, apie kurią renginio dalyviai neturėtų būti iš anksto informuoti, išskyrus 1-2 atsakingus organizacijos asmenis).

Ugdomi įgūdžiai ir žinios

Derybiniai ir pardavimo įgūdžiai, komandinis darbas, investavimo žinios.

Pritaikymo galimybės

Tinka supažindinti su verslu. Gali būti pritaikomas kaip komandos formavimo žaidimas, taip pat strateginio planavimo ir derybų meno mokymams.